O nas

Witam Serdecznie na stronie Kliniki Urody Kamelia Anny Kamm!

Jestem kosmetologiem i pedagogiem ale przede wszystkim cały czas pracuję w moim Salonie. Jest to miejsce, które stworzyłam by móc robić to co zawsze mnie pasjonowało. Sprostać problemom związanym ze skórą, to wyzwanie które podjęłam. Chciałabym aby każdy, kto przekroczy próg Salonu czuł się w nim dobrze, wiedział, że zostanie wysłuchany i zrobimy wszystko aby poradzić sobie z jego problemem, nawet nietypowym.
Dlatego też przekrój zabiegów proponowanych w Klinice jest tak dobrany aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Możecie Państwo liczyć na dobór odpowiedniego zabiegu
oraz omówienie kontynuacji pielęgnacji cery w domu.

Nasz zespół kosmetologów służy wiedzą i praktyką aby w pełni zadowolić klientów Salonu.

Serdecznie zapraszam

Anna Kamm

dr n.med. Anna Kamm Właściciel

dr n. med. Anna Kamm - Właściciel

Absolwentka Studiów Doktoranckich Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zakończonych obroną tytułu doktora nauk medycznych w Katedrze Chemii Medycznej. Rozprawa doktorska dotyczyła wpływu kwasu ferulowego na nowotworowe linie komórkowe, m.in. czerniaka, kostniakomięsaka i raka piersi. Ścieszka naukowa obejmuje również ukończenie kierunku pedagogika pracy socjalnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze, kierunku kosmetologia Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, oraz zarządzanie oświatą Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Pełni funkcje egzaminatora państwowego Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku w zawodzie Technika Usług Kosmetycznych. Od 10 lat jest wykładowcą akademickim Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Kosmetologię w praktyce wzbogaca o edukację za pośrednictwem piśmiennictwa. Tworzy bogaty dorobek naukowy licznymi artykułami popularnonaukowymi i naukowymi w czasopismach z Listy Filadelfijskiej, a także wystąpieniami na krajowych i zagranicznych konferencjach z dziedziny kosmetologii i chemii medycznej. Właścicielka Kliniki Urody Kamelia, specjalizującej się w złożonych terapiach trudnych przypadków. Klinikę tworzy zespół doświadczonych kosmetologów, dbających na co dzień o uzyskanie jak najlepszych efektów zabiegowych i komfort odwiedzających. Bogata oferta zabiegowa pozwala na terapię szerokiego spektrum klientów: od nastolatek do dorosłych kobiet i mężczyzn. Wykorzystywane w Klinice zaawansowane technologicznie preparaty oraz najnowsza metodyka wykonania nie tylko powstrzymują ślady upływającego czasu ale podkreślają klasyczne piękno.

mgr Paulina Choszcz - Kosmetolog, Kierownik Kliniki

Absolwentka kierunku kosmetologia Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku o specjalizacji anti-aging. Posiada również tytuł Technik Usług Kosmetycznych. Autorka artykułów popularnonaukowych, prelegenta warsztatów edukacyjnych dla młodzieży, wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Zdrowia w zakresie przedmiotów: antyoksydanty w kosmetologii, kosmetologia pielęgnacyjna, lecznicza i upiększająca. Z Kliniką Urody Kamelia związana od czerwca 2018 r. Specjalizuje się w indywidualnych terapiach dla skór trudnych, a także zabiegach z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp.

Magdalena Zachajczuk - Kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, aktualnie kontynuuje naukę na studiach II stopnia o kierunku kosmetologia o specjalizacji anti-aging. Wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego WSZ. Aktywnie uczestniczy w studenckim kole naukowym „Dermolab WSZ”, w którym pełniła dwuletnią kadencję wiceprzewodniczącego. Autorka i współautorka artykułów popularnonaukowych z dziedziny kosmetologii na portalu Trójmiasto.pl oraz w czasopiśmie Beauty Forum. Wykonuje zabiegi z zakresu manicure, pedicure, depilacji, oprawy oka, a także terapii dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry. Prywatnie miłośniczka gotowania i zwierząt.